Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Znakowanie odzieży

Na życzenie klienta, wykonujemy znakowanie zamówionej odzieży, zgodnie z wybranym przez niego wzorem. W ofercie posiadamy następujące metody znakowania, z których klient może wybrać najbardziej dla niego dogodną:

Sitodruk – metoda nadruku polegająca na bezpośrednim nakładaniu farby poprzez specjalnie wcześniej przygotowane matryce, a następnie utrwalaniu termicznym nadruku. Jest to najczęściej stosowana metoda znakowania. Każdy kolor nadruku nakładany jest oddzielnie i wymaga przygotowania specjalnej matrycy.

Haft – zdobienie tkanin ściegami wykonanymi maszynowo za pomocą igły i nitki. Pozwala stworzyć dowolne wzory, ze względu na szeroki wybór kolorów i duże możliwości technologiczne. Dodatkowo odzież nabiera charakterystycznej dla tej metody faktury.

Flock – najtrwalsza obok haftu technika znakowania, polegająca na nanoszeniu przygotowanych wzorów na materiał, za pośrednictwem prasy termicznej. Pozwala na uzyskanie nadruku o delikatnej fakturze i strukturze przypominającej welur.

Termotransfer – polega na termicznym wgrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego rysunku. Może być nim również rysunek wycięty w formie szablonu. Obraz jest kopiowany lub drukowany na specjalnym papierze transferowym, a następnie przy użyciu prasy termicznej, przenoszony na żądaną powierzchnię

Cena oznakowania zależna jest od wybranej metody, poziomu skomplikowania logo (m.in. ilość wykorzystanych kolorów) oraz jego rozmiaru. Aby zamówić usługę znakowania odzieży, prosimy wypełnić formularz kontaktowy.

Produkcja odzieży

W przypadku, kiedy niezbędne jest posiadanie specjalistycznej odzież ochronnej, proponujemy usługę realizacji indywidualnych zamówień. Dedykowana jest ona przede wszystkim klientom, pracującym w specyficznych warunkach. Są to m.in. załogi statków i platform wiertniczych, pracownicy przemysłu wysokich technologii oraz off-shore, wybrane służby mundurowe oraz wyspecjalizowane zakłady produkcyjne.

Realizacja usługi odbywa się w następujących etapach:

  1.  Analiza potrzeb klienta oraz uzgodnienie warunków realizacji zamówienia.
  2.  Prezentacja proponowanych rozwiązań
  3.  Realizacja zamówienia.

 Wszelkie zapytania związane z zamówieniem można złożyć:

  • Poprzez formularz kontaktowy
  • Drogą telefoniczną (+48 58 76 20 630)
  • Osobiście w siedzibie naszej firmy

Autoryzowany serwis sprzętu do pracy na wysokości

Dbając o bezpieczeństwo osób pracujących na wysokości, nasza firma oferuje badania okresowe sprzętu zapobiegającemu upadkom z wysokości

Będąc autoryzowanym przedstawicielem i dystrybutorem sprzętu do pracy na wysokości, nasi pracownicy posiadają niezbędne kwalifikacje, pozwalające wykonywać okresowe przeglądy wyrobów tego producenta, zgodnie z wytycznymi dotyczącymi elementów ekwipunku spełniającego wymagania normy EN 365.

Przypominamy, że tylko regularne sprawdzanie oraz bieżące dbanie o odpowiedni stan techniczny zapewnia bezpieczeństwo Państwa pracownikom. Jest to również jeden wymóg, który należy spełnić aby móc zgodnie z prawem korzystać ze środków ochrony indywidualnej.

Według przepisów sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości powinien być kontrolowany raz na 12 miesięcy przez osobę kompetentną w tym zakresie, której wiedza poświadczona jest stosownym certyfikatem.
(źródło: Dyrektywa 89/686/EWG, PN-EN 363, PN-EN 365)
Okresowe badania sprzętu wykonujemy w naszej placówce w Gdańsku, ul. Okrąg 1E.
Cena i czas realizacji usługi zależna jest od typu oraz ilości urządzeń ochronnych.

Aby zlecić usługę:

  • Prosimy wypełnić formularz kontaktowy, a następnie, po uzgodnieniu szczegółów przesłać towar wraz z kartą produktu na własny koszt.
  • Skontaktować się z Państwa opiekunem handlowym.
  • Skorzystać z możliwości zlecenia usługi przeglądu bezpośrednio w naszej placówce.

Doradztwo w doborze środków ochrony indywidualnej

Bezpieczeństwo pracy naszych klientów, to dla nas priorytet. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy musi wiedzieć, jakie środki ochrony powinien wybrać i wiemy, że tylko produkt optymalnie dobrany do potrzeb, w znaczący sposób poprawi efektywność pracy oraz zwiększy jej komfort. Dlatego nasz wykwalifikowany personel w każdej chwili jest gotów aby podzielić się swoją wiedzą na temat dostępnego asortymentu oraz doradzić w wyborze najbardziej odpowiednich rozwiązań dla waszej pracy.

Nasi konsultanci czekają na Państwa:

Maszyny dystrybucyjne BHP

W celu umożliwienia Państwu pełnej kontroli nad ilością wydawanych produktów ochrony indywidualnej, jak również ścisłego kontrolowania  wydatków związanych z ochroną pracowników proponujemy Państwu nowoczesne rozwiązania dystrybucyjne. Celowi temu służą maszyny do dystrybucji  środków ochrony indywidualnej – automaty vendingowe.

Witryna stworzona na platformie