Na życzenie klienta, wykonujemy znakowanie zamówionej odzieży, zgodnie z wybranym przez niego wzorem. W ofercie posiadamy następujące metody znakowania, z których klient może wybrać najbardziej dla niego dogodną:

Sitodruk – metoda nadruku polegająca na bezpośrednim nakładaniu farby poprzez specjalnie wcześniej przygotowane matryce, a następnie utrwalaniu termicznym nadruku. Jest to najczęściej stosowana metoda znakowania. Każdy kolor nadruku nakładany jest oddzielnie i wymaga przygotowania specjalnej matrycy.

Haft – zdobienie tkanin ściegami wykonanymi maszynowo za pomocą igły i nitki. Pozwala stworzyć dowolne wzory, ze względu na szeroki wybór kolorów i duże możliwości technologiczne. Dodatkowo odzież nabiera charakterystycznej dla tej metody faktury.

Flock – najtrwalsza obok haftu technika znakowania, polegająca na nanoszeniu przygotowanych wzorów na materiał, za pośrednictwem prasy termicznej. Pozwala na uzyskanie nadruku o delikatnej fakturze i strukturze przypominającej welur.

Termotransfer – polega na termicznym wgrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego rysunku. Może być nim również rysunek wycięty w formie szablonu. Obraz jest kopiowany lub drukowany na specjalnym papierze transferowym, a następnie przy użyciu prasy termicznej, przenoszony na żądaną powierzchnię

Cena oznakowania zależna jest od wybranej metody, poziomu skomplikowania logo (m.in. ilość wykorzystanych kolorów) oraz jego rozmiaru. Aby zamówić usługę znakowania odzieży, prosimy wypełnić formularz kontaktowy.